İstiklal Marşı Dinle

 

İstiklal Marşı Dinle

 

İstiklal marşının ilk bestesi Dinle

İstiklal Marşı – Bedirhan gökçe

İstiklal Marşı Mehter Versiyonu HD Görüntü yüklenmesini bekleyip öyle izlemeniz tavsiye edilir.

İstiklal Marşı’nı Japonca okudular
New York Sinemanın gücünü kullanarak insanların hoşgörü ve merhamet duygularını güçlendirmeyi amaçlayan Pangea Günü için çekilen reklamların birinde Japonlar, kendi dillerinde İstiklal Marşı’nı okuyor.

Mehmet Akif Ersoy’un Ağzından İstiklal Marşı 3D
http://www.youtube.com/watch?v=itlHnkhnB5k

 

TRT Yayın Kapanışı (İstiklal Marşı)
http://www.youtube.com/watch?v=Iq1Xw6o4YVM

 
 
 

245 Yorum

 1. hüseyin dedi ki:

  kim söylese. güzel oluyor bence. çünkü sözleri duygu dolu. Allah Mehmet Akif ERSOY’dan razı olsun. Türk milletine be harika marşı hediye ettiği için. Mezarında rahat uyusun inşallah

 2. erkan dedi ki:

  yazandan söyleyenden Allah razı olsun. bir keresinde bi video izliyordum. videoda herkes bir yeteneğini sergiliyordu. adamın teki bütün ülke marşlarını ezberlemişti. daha sonra bütün hepsini tek tek söyledi. Türkiyenin İstiklal Marşına sıra geldiğinde herkesin ayağa kalkmasını söyledi. ve İstiklal Marşı ayakta dinlenir dedi. çok gururlandım gözlerim doldu o anda.

 3. betül dedi ki:

  Allah razı olsun yok böyle bir marş hiç bir ülkede. onunkisi şair olmaktan çok farklı birşey. harika bir insan. nur içinde yatsın inşallah

 4. selahattin dedi ki:

  Çanakkale şehitleri vatanları uğruna canlarını feda etmişler. ama şimdi suriye ile savaşa gireceksek eğer. Müslüman Müslümanı öldürecek. umarım öyle birşey olmaz. Allah Türkü korusun ve yüceltsin inşallah.

 5. melis dedi ki:

  mehmet akif ersoy osman zeki üngör

 6. ramazan dedi ki:

  Allah bu Millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın. Senin gibi bir şair gelmedi gelmeyecek !

 7. abdulkadir dedi ki:

  istiklal marşının hepsini ezberlediğim günü şu anda bile hatırlıyorum. üzerinden 40 yıol geçti belki ama. ilk okuılda ödevimdi. çok teşekkürler Mehmet Akif..

 8. sedataktaş dedi ki:

  ilk okulda ezberlemiştim. ve o zamandan beridir unutmadım. 10 kıtasınıda Allah senden razı olsun Mehmet Akif ERSOY. Nur içinde yat inşAllah. seni tüm Türk milleti olarak çok seviyoruz. her zamanda saygıyla hatırlayacağız.

 9. kÜBRA dedi ki:

  Bu şiiri Türk Halkına Ve Milletine Tek kuruş Bile Talep etmeden Hediye Eden MEHMET AKİF ERSOYA çok çok teşekkür ediyoruz ve onu SAYGIYLA anıyoruz. Yurdumuzun milletimizin kurtuluşuna laik ve gurur veririci her kelimesinde gözlerimizin dolacağı ve ruhumuzun ürpereceği bir İSTİKLAL hediye etmiş. Yattığın yerde mekanın cennet olsun nur içinde yat İNŞALLAH.

 10. şefike dedi ki:

  Allah bu millete dert vermesin sonsuza kadar bu marsı bu vatanı korup kollayacağız allahım mehmetçıklerimize düşmanlardan korusun

 
 

Yorum yaz!